מבקשת להודות לך על התמיכה והעזרה הרבה. הגעתי אלייך מבולבלת ומפוחדת ואת לאורך כל הדרך תמכת, הרגעת ועודדת. עשית זאת במקצועיות מדהימה. עבודתך יסודית ישרה עניינית ואת מאוד חריפה. הרגשתי שהגעתי לבית המשפט עם "בולדוזר" שלא מוותר עד שנגיע לתוצאה הנכספת. תודה על הכל, לעולם לא אשכח אותך
שירן
ברצוני להודות לך! שמחה שנתקלתי בעורכת דין כמוך! את מהירה, יסודית, ומאוד נעים לעבוד מולך והכי הכי חשוב התוצאה לשביעות רצוני אין עלייך את מלכה אמליץ עלייך בכל הזדמנות
הילה
תודה!!!! את נפלאה! הגעתי בזכותך לתוצאה מצויינת! היית תותחית בבימ"ש כל הכבוד!
אבי
עו"ד יעל אסף סייעה לי רבות בהליך הגירושין האישי אותו עברתי. יעל תמכה בי לאורך כל ההליך מההתחלה ועד הסוף ועבדה בצורה יסודית ומעמיקה. ההליך התנהל בהצלחה והכל בזכות העצות הנהדרות של יעל, שהיא למעשה גם פסיכולוגית בנוסף לעורכת דין מצויינת, ותמיד גורמת לך הרגשה שאתה הלקוח היחיד שלה. אף פעם לא ממהרת ותמיד מקשיבה.
דנה
יעלי הגעתי אלייך עם התלבטות רצינית בנוגע לזוגיות שלי. ואת הקשבתי לי והתעקשת שלא להגיש תביעות עד שאהיה שלמה עם התהליך. לשמחתי הרבה בעלי שב לביתנו ובזכותך לא נדרשתי לשלם כספים לחינם. תודה לך את מלאך בדמות עו"ד.
איילת
ליעל כשפגשתי אותך פחדתי שאת צעירה מידי כדי להתמודד עם התיק שלי ואני שמחה שבחרתי בך. בחרתי בחירה נכונה! את תותחית! לא מלבה את האש, מבריקה, מקצועית, יודעת מתי להילחם ומתי להגיע לפשרה, שמחתי לגלות שאת רואה לנגד עינייך את ילדי הקטנים, ועשית כל שביכולתך שהם לא יפגעו. תודה! כל מי שישכור את שירותייך זכה בהרבה יותר מעו"ד לענייני משפחה.
דניאל
לעו"ד יעל אסף, אין מילים להודות לך. הצלת אותי ועזרת לי לסיים עם הסיפור הזה. לאחר תקופה מאוד ארוכה שנפגשתי עם המון עו"ד הגעתי אלייך. גיליתי אדם אמפטימי סבלני רגוע תומך ועוזר לאורך כל הדרך וגם עו"ד מיומנת חכמה עם הרבה מאוד ידע. הייית עו"ד מדהימה ידעת לאתר את המוקשים ולעקוף אותם, האסטרטייה שלך היתה מושלמת והכי כיף היה לראות אותך בדיון איך את מנהלת אותו והשופטת מוקסמת מדברייך. יישר כוח.
עינת

עורכת דין ומגשרת

דיני משפחה - מזונות - צוואה וירושה - הסכם ממון

למשרדי ניסיון רב בייצוג תיקי משפחה, גירושין ומזונות. הן בבית המשפט לענייני משפחה והן בבית הדין הרבני. חשוב לי לשמור על הזכויות של הלקוחות שלי ולהשיג עבורם את התוצאות הטובות ביותר.

לפגישת ייעוץ השאירו פרטים ונחזור בהקדם